Výsledkové listiny
- 23. ročník po 3. sérii
- 23. ročník po 2. sérii
- 23. ročník po 1. sérii
- 22. ročník po 3. sérii
- 22. ročník po 2. sérii
- 22. ročník po 1. sérii
- 21. ročník po 3. sérii
- 21. ročník po 2. sérii
- 21. ročník po 1. sérii
- 20. ročník po 2. sérii
- 20. ročník po 1. sérii
- 19. ročník po 3. sérii
- 19. ročník po 2. sérii
- 19. ročník po 1. sérii
- 18. ročník po 3. sérii
- 18. ročník po 2. sérii
- 18. ročník po 1. sérii
- 17. ročník po 3. sérii
- 17. ročník po 2. sérii
- 17. ročník po 1. sérii
Výsledková listina: 17. ročník, 3. série
Poř. | Jméno a Příjmení | Třída | kola | 3. série (počet bodů) | 3. série celkem | Průběně celkem | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||||||
1. | Radka těpáníková | 7. | GYHOP | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 50 | 137 |
2. | Hana Pultarová | 7. | ZČEV | 5 | 3 | 5 | 5 | 34 | 105 | ||
3. | Apolena Gerlová | 7. | GYOHR | 5 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 45 | 97 |
4. | Alena Frýdmanová | 7. | GYHOP | 4 | 5 | 3 | 3 | 5 | 37 | 93 | |
5. | Filip Braun | 7. | GYNKA | 3 | 4 | 4 | 5 | 32 | 90 | ||
6. | Ondřej Svoboda | 8. | ZJÍL | 5 | 4 | 5 | 5 | 4 | 5 | 47 | 81 |
7. | Elika Nosková | 7. | ZSU | 80 | |||||||
8. | Tomá Nosek | 7. | GYJKE | 78 | |||||||
9. | Lucie lemrová | 7. | GYHOP | 0 | 5 | 4 | 4 | 4 | 33 | 59 | |
10. | Anna Koukolíková | 7. | GYKŘE | 58 | |||||||
11.-12. | Martin Rejka | 7. | ZBŘJ | 53 | |||||||
11.-12. | Václav Navrátil | 7. | ZČEV | 53 | |||||||
13. | Lucie Řeřichová | 7. | GYOHR | 5 | 3 | 4 | 24 | 48 | |||
14. | Viktor Chlumský | 7. | ZČEV | 42 | |||||||
15. | Kateřina Rulfová | 7. | GYHOP | 5 | 3 | 5 | 2 | 4 | 4 | 41 | 41 |
16. | Marek Hrube | 7. | ZČEV | 40 | |||||||
17. | Kateřina Houková | 7. | ZJÍL | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 5 | 20 | 38 |
18. | Jakub Kostka | 7. | ZPO | 34 | |||||||
19. | imon Trlifaj | 6. | GYKŘE | 32 | |||||||
20. | David Chlupáč | 7. | ZPO | 30 | |||||||
21. | Michal Gulka | 9. | ZLYS | 27 | |||||||
22. | Lucie Slavníková | 7. | GYHOP | 5 | 4 | 18 | 26 | ||||
23.-25. | Jana Nováková | 7. | ZSÍD | 22 | |||||||
23.-25. | Jana Ondráčková | 7. | ZSÍD | 22 | |||||||
23.-25. | Karolína Dlouhá | 7. | ZČEV | 22 | |||||||
26.-27. | Kateřina Mikyková | 7. | ZROZ | 20 | |||||||
26.-27. | Aneta Hrdinová | 7. | ZVLV | 20 | |||||||
28.-29. | Stanislava Zoulová | 7. | ZVLV | 18 | |||||||
28.-29. | Jiří Holman | 7. | ZAL | 18 | |||||||
30. | Alběta Kadlecová | 8. | GYJKE | 18 | |||||||
31.-32. | Michaela Trnková | 7. | ZMEN | 16 | |||||||
31.-32. | Michaela Pokorná | 7. | GYKŘE | 16 | |||||||
33. | Radek Zubatý | 9. | GYLIT | 16 | |||||||
34. | Denisa Severová | 6. | ZSAN | 15 | |||||||
35. | těpán Kadlec | 7. | ZBED | 14 | |||||||
36. | Markéta Čapková | 6. | ZSU | 12 | |||||||
37.-46. | Lenka Hanuová | 7. | GYHOP | 12 | |||||||
37.-46. | Elika Kříová | 7. | ZMEN | 12 | |||||||
37.-46. | Marie Martincová | 7. | ZČEV | 12 | |||||||
37.-46. | Artur Müller | 7. | ZČEV | 12 | |||||||
37.-46. | Ondřej Záruba | 7. | ZČEV | 12 | |||||||
37.-46. | Tadeá Kinkor | 7. | ZAL | 12 | |||||||
37.-46. | Kristýna Látalová | 7. | ZMEN | 12 | |||||||
37.-46. | Jan Hronek | 7. | ZSTŘ | 12 | |||||||
37.-46. | Bohuslav Endt | 7. | ZČEV | 12 | |||||||
37.-46. | Veronika Pazderová | 7. | GYHOP | 5 | 10 | 12 | |||||
47.-56. | Jana Moravcová | 7. | ZMEN | 10 | |||||||
47.-56. | Tomá Báča | 7. | ZČEV | 10 | |||||||
47.-56. | Tomá Ratkouský | 7. | ZBŘJ | 10 | |||||||
47.-56. | Zuzana Kocourková | 7. | ZME | 10 | |||||||
47.-56. | Luká Mück | 7. | ZSPO | 10 | |||||||
47.-56. | Lujza Hoffmanová | 7. | GYHOP | 10 | |||||||
47.-56. | Martina Kodalová | 7. | ZKOD | 10 | |||||||
47.-56. | Filip Černý | 7. | ZKOD | 10 | |||||||
47.-56. | Jan Hrubák | 7. | ZKOD | 10 | |||||||
47.-56. | Kristýna Pekárková | 7. | GYHOP | 10 | |||||||
57. | Petra Kolomá | 8. | ZKVĚ | 10 | |||||||
58.-59. | Kateřina Rychlíková | 7. | ZSÍD | 4 | 8 | 8 | |||||
58.-59. | Klára Bölmová | 7. | ZMEN | 8 | |||||||
60. | Jan Zápalka | 8. | ZTGM | 8 | |||||||
61. | Michaela Hronková | 9. | ZSTŘ | 8 | |||||||
62.-64. | Anna Beránková | 7. | GYHOP | 6 | |||||||
62.-64. | Tereza Lisá | 7. | GYHOP | 6 | |||||||
62.-64. | Luká Vlček | 7. | ZKOD | 6 | |||||||
65.-66. | Patricie Kabelová | 6. | ZKOD | 5 | |||||||
65.-66. | Vilém opek | 6. | ZJÁN | 5 | |||||||
67. | Kateřina Benetková | 9. | ZBRD | 5 | |||||||
68.-70. | Tereza Mokroová | 7. | ZSÍD | 4 | |||||||
68.-70. | Kateřina Sittová | 7. | ZVLV | 4 | |||||||
68.-70. | Slavěna Tomanová | 7. | ZMEN | 4 | |||||||
71.-72. | Cečvená | 7. | GYHOP | 2 | |||||||
71.-72. | Petr Tlustý | 7. | ZUHT | 2 | |||||||
73. | Simona Zahrádková | 8. | ZSTŘ | 2 | |||||||
74. | Inna Pachomová | 9. | ZKOD | 1 | |||||||
75. | David Vostřák | 7. | ZKOD | 0 | |||||||
76. | Blanka Kůtová | 8. | ZDBŘ | 0 | |||||||
77. | Irena Klierová | 9. | ZSAN | 0 |
Strom stránek
- Aktuality
- O Pikomatu
- Úlohy a řeení
- Výsledkové listiny
- Kontakt
- Odkazy