Výsledkové listiny
- 23. ročník po 3. sérii
- 23. ročník po 2. sérii
- 23. ročník po 1. sérii
- 22. ročník po 3. sérii
- 22. ročník po 2. sérii
- 22. ročník po 1. sérii
- 21. ročník po 3. sérii
- 21. ročník po 2. sérii
- 21. ročník po 1. sérii
- 20. ročník po 2. sérii
- 20. ročník po 1. sérii
- 19. ročník po 3. sérii
- 19. ročník po 2. sérii
- 19. ročník po 1. sérii
- 18. ročník po 3. sérii
- 18. ročník po 2. sérii
- 18. ročník po 1. sérii
- 17. ročník po 3. sérii
- 17. ročník po 2. sérii
- 17. ročník po 1. sérii
Výsledková listina: 21. ročník, 2. série
Pořadí | Příjmení Jméno | Škola | Třída | 2. série (počet bodů) | 2.série | Celkem | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||||||
1.-2. | Hana Dlouhá | G Jana Keplera | 8 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 50 | 97 |
Markéta Slezáková | Křesťanské gymnázium | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 50 | 97 | |
3. | Tereza Uhlířová | G Omská | 8 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 48 | 95 |
4. | Zuzana Drahotská | ZŠ Radlická | 6 | 1 | 4 | 1 | 5 | 5 | 1 | 37 | 82 |
5.-6. | Jan Jindra | G Postupická | 8 | 3 | 4 | 1 | 5 | 5 | 5 | 38 | 66 |
Štěpán Dlohoš | ZŠ Červený vrch | 7 | 0 | 5 | 2 | 5 | 5 | 0 | 33 | 66 | |
7. | Kateřina Hromasová | ZŠ Tusarova | 8 | 1 | 5 | 1 | 4 | 5 | 0 | 27 | 59 |
8. | Ondřej Dlohoš | ZŠ Červený vrch | 8 | 0 | 5 | 1 | 5 | 5 | 0 | 27 | 55 |
9. | Radek Novák | ZŠ Janského | 8 | 1 | 5 | 1 | 5 | 5 | 0 | 28 | 51 |
10. | Kryštof Hlinomaz | G Špitálská | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 |
11. | Markéta Horejšová | ZŠ Norbertov | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 |
12. | Tomáš Zahradník | ZŠ Radotín | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 |
13. | Jakub Javůrek | G Postupická | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 |
14. | Milan Vacek | G Postupická | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 |
15. | Pavel Dušek | ZŠ Ohradní | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 25 |
16. | Irina Pronyschyn | ZŠ Tusarova | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 |
17.-18. | Lucie Zavadilová | G Postupická | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 |
Zuzana Pachmanová | ZŠ Tusarova | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | |
19. | Tereza Pospíšilová | ZŠ Gen. Janouška | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
20.-21. | Hana Kovaříková | ZŠ Tusarova | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 |
Markéta Šulcová | ZŠ Janského | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | |
22. | Jakub Zalubil | ZŠ Jana Masaryka | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 |
23.-24. | Barbora Sajneková | ZŠ Tusarova | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 |
Karolina Hodrová | ZŠ Tusarova | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | |
25.-28. | Anna Prošková | ZŠ Tusarova | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 |
Lucie Šourová | ZŠ Ohradní | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | |
Michaela Veselková | ZŠ Tusarova | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | |
Tereza Kašparová | ZŠ Tusarova | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | |
29.-30. | Anna Maria Vardanyan | ZŠ Tusarova | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 |
Václav Měchura | ZŠ Slovenská | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | |
31. | Jakub Netolický | ZŠ Spořická | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 |
32. | David Ww??? | ZŠ Břečťanová | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 |
33.-34. | Kristýna Banátová | ZŠ Jana Masaryka | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Vladimír Bartejs | ZŠ Ohradní | ??? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Strom stránek
- Aktuality
- O Pikomatu
- Úlohy a řešení
- Výsledkové listiny
- Kontakt
- Odkazy